Drzwi zewnętrzne drewniane

drzwi_drewnianeProponujemy drzwi zewnętrzne z drewna dębowego, meranti i sosnowego  w bogatej gamie kolorów.

Oferowane drzwi są wykonane z wyselekcjonowanego drewna klejonego warstwowo. Ocieplenie stanowi płyta wielowarstwowa składająca się wysokiej jakości sklejki i wypełnienia materiałem termoizolacyjnym. Drzwi wykończone są wodorościeńczalnymi ekologicznymi lakierami . Wszystkie zastosowane materiały, jakość połączeń, wykończenie i bogate wyposażenie standardowe sprawiają, że oferowane drzwi są trwałe, ciepłe, estetyczne i odporne na próby włamania.

Podstawowe dane techniczne:

  • ramiak skrzydła  o przekroju - 65 x 110 mm
  • ościeżnica o przekroju 110 x 68 mm
  • płyciny wykonane z materiału termoizolacyjnego (16 mm) obłożonego  obustronnie sklejką wysokiej jakości (2 x 4 mm) i oraz  aplikacjami z litego drewna (2 x 20 mm)- razem 64 mm
  • w miejsce płyciny drewnianej istnieje możliwość wstawienia dowolnie wybranej szyby - również witrażu
  • wyposażenie standardowe; zintegrowany zamek listwowy - 4 punkty ryglowania, 2 wkładki na klucz, bolce antywyważeniowe, 4 zawiasy z regulacją w trzech osiach, uszczelki na obwodzie ościeżnicy, próg aluminiowy lub drewniany. Klamki dobieramy na życzenie klienta. Szyba podwójna U=1.0

Szyby w drzwiach zewnętrznych

Drzwi wejściowe nie muszą być ciężkie i przytłaczające w formie. Z łatwością można wypełnić je światłem sięgając po szeroką paletę szkła ornamentowego.Odpowiednio dobrana szyba rozjaśnia wnętrze, ale nie zabiera przy tym intymności. Niezwykłe, często różnobarwne efekty daje zastosowanie szkła witrażowego. Szlachetność tej wykonywanej ręcznie techniki, jej długowieczna tradycja oraz precyzja wykonania nadają domowi dodatkowego uroku.

Witraże mogą być stosowane nie tylko w drzwiach, ale w innych istniejących ramach drewnianych, w szybach zespolonych, a nawet w świetlikach sufitowych.

Kontakt
telefon:
+48 18 441-84-39
+48 502-379-843
e-mail:
nokpol@onet.pl
odwiedź nas:
lokalizacja »
 
 

Nokpol Producent Okien i Drzwi Drewnianych

33-300 Nowy Sacz, ul.Zdrojowa 49
Małopolska