O firmie

Od ponad dwudziestu lat produkujemy okna i drzwi z drewna, coś co wyznacza granicę pomiędzy otaczającym Was światem zewnętrznym a Waszym domem.

Robimy wszystko, by stały się one zarówno skuteczną ochroną przed zimnem i hałasem jak również zabezpieczeniem przed nieproszonym gościem.Okna drewniane są  wizytówką domu, która dodaje mu estetyki i stylu, gwarantując równocześnie komfort  użytkowania i zadowolenie na wiele lat.

Nasza firma wykorzystuje najlepsze małopolskie tradycje rzemieślnicze łącząc je z najnowszymi technologiami. Od ponad dwudziestu lat  z zaangażowaniem doskonalimy nasze produkty, wykorzystując do tego nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także najnowsze zdobycze technologiczne. Ciągle się rozwijamy, dążymy do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Chcemy, by  rozwój naszej firmy był gwarancją dobrej jakości naszych produktów  wpływając na zadowolenie naszych Klientów.

Nasze możliwości

ofirmie_2Możliwości kształtowania drewnianych konstrukcji okiennych są prawie nieograniczone.W połączeniu z wysoką jakością wykonania, pozwalają nam na realizację każdego, nawet najbardziej nietypowego zamówienia.  Oferujemy Wam okna z pakietem dwu lub trójszybowym, z pojedynczym lub podwójnym uszczelnieniem skrzydeł. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna technologia produkcji umożliwia nam obsługę zarówno wymagających klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Kontakt
telefon:
+48 18 441-84-39
+48 502-379-843
e-mail:
nokpol@onet.pl
odwiedź nas:
lokalizacja »
 
 

Nokpol Producent Okien i Drzwi Drewnianych

33-300 Nowy Sacz, ul.Zdrojowa 49
Małopolska